Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD

Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD

Şirket ayrıntıları
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: REXWELL
No. Çalışanları: 11~20 İnsanlar
Yıllık satış: US$ 1.5 million - US$ 1.8 million
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 90% - 100%
Şirket tanımı

   

     

Guangzhou Longxin Auto Parts Co, Ltd kapsamlı bir kurumsal üretim ve ticaret entegre ve uluslararası pazarda otomobil parçaları uzmanları geliştirmeye kararlıdır.

Firmamız ürünlerinin kalitesine odaklanmaktadır. Halen Şirket'in kendi markası “REXWELL” dir. Firmamız ürün yelpazesi içerir: aks mili montaj, CV eklem, kontrol kolu, amortisör, tekerlek göbeği rulman, topu eklemler, direksiyon raf assy, ​​hidrolik direksiyon pompası, fren balataları, fren pabuçları, fren diskleri, dikme mounts, süspansiyon çalılar, sabitleyici burç ve diğer şasi kauçuk aksesuarları, filtreler, bujiler, ateşleme bobinleri, motor kayışları, zamanlama kitleri, vb. Yaklaşık 8000 model vardır.

Şirketimiz doğrudan işbirliği yapan fabrikalara fonlar enjekte eder ve fabrika hissedarları için stratejik bir politika haline gelir, büyük ölçekli ve sıkı kalite denetimi REXWELL ürünlerinin kalitesinin istikrarını sağlamıştır. Şimdi REXWELL ürünleri Rusya, Amerika Birleşik Devletleri 、 Kanada 、 Hollanda 、 Honduras 、 İsveç 、 Lübnan 、 İran export ihraç edilmiştir, tüm dünyada, hem yurtiçinde ve yurtdışında müşteriler tarafından iyi karşılandı Ve istikrarlı bir uzun vadeli kurdu müşterilerle ilişki.

Firmamız en kaliteli otomobil parçaları ve bileşenleri üreten, en eksiksiz ürün modellerine sahip olan ve en iyi otomobil parçaları entegrasyon servis sağlayıcısını kurmaya adayan, her zaman kaliteyi öncelikli alarak, 15 yıldır otomobil parçalarıyla uğraşmaktadır. Çin.

Felsefemiz: profesyonel şekillendirme kalitesi! Gelecekte hizmet başarıları!

Amacımız: Kaliteyle hayatta kalmak, dünyayı iyi niyetle kazanmak!

Sertifika
Standart:
Sayı:
Yayımlanma tarihi:
Bitiş tarihi:
Kapsam/Aralık:
Tarafından verilen:
Standart:
Sayı:
Yayımlanma tarihi:
Bitiş tarihi:
Kapsam/Aralık:
Tarafından verilen:
sohbet
Teklif isteği
Dil değiştir